Nabídka masáží Nabídka nehtového studia Výhodné permanentky Přijímáme tyto šeky Fotogalerie O nás Ceník Kontakt
Klasické
Sportovní
Lávové
Bambusové
Dornova
Baňkování
Havajská
Neuromuskulární
Lymfatická
Lymfodrenážní
Parafínová
Kosmetická
Havířov
Karviná
";
Masáže
Nehtové studio
Manikúra
Pedikúra
Nehtová modeláž
 Nabídka masáží
 

Masáže zad, šíje a celého těla

Masáže působí příjemně na každého. Na novorozence, na starší lidi, na sportovce, na muže a samozřejmě nejvíce na ženy. Je to účinná podpora relaxace, pomáhá odstraňovat stres, napětí a odborná masáž také odstraní bolesti svalů a kloubů, zmírní bolesti hlavy a problémy se spánkem.

Masáže zad a šíje

Záda jsou velmi silnou a pohyblivou partií a hlavní podpůrnou strukturou těla, proto zasluhují nejvíce pozornosti. Masáží zad masérka působí na nervy ovlivňující každou část těla. Hladké a plynulé hmaty natahují svaly a tkáně kolem kontur zad a pomáhají obnovit ohebnost a získávat zdraví a pohyblivost, zatímco silnější tahy po páteřních svalech a přes bedra přinesou větší úlevu bolavým a ztuhlým svalům.

Masáž celého těla

Naprosto jedinečná masáž celého těla, je úžasný zážitek pro Vaší duši, kůži, nervovou soustavu, svaly, klouby, krevní oběh a trávení. Naprostá relaxace spojená s dotykem masérských rukou ve Vás zanechá příjemný pocit po celý den. Pomůže odstranit některé problémy a bolesti nohou, zad, rukou nebo hlavy.
 

Sportovní

Sportovní masáž tvoří důležitou součást přípravy amatérských i vrcholových sportovců, kteří chtějí opakovaně podávat sportovní výkony a zároveň co nejúčinněji předcházet vzniku trvalého poškození organismu.
 

Lávové kameny - Hot Stones

Doporučení
 • Pro celkovou harmonizaci a prohřátí organismu.
 • Při problémech s ledvinami a močovým měchýřem.
 • Jako podporu při léčbě lymfatického systému, celulitidy.
 • Nachlazení, ne však při zvýšené teplotě, mohlo by dojít k přehřátí
Masáž lávovými kameny (Hot Stones) je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a uvolnění organismu. Jde o aktivní masáž, kterou se masírují všechny svaly na těle nejde jen o položení kamenů po těle. Je to starobylá léčebná procedura. Kameny jsou používané pro svou schopnost pomáhat léčit - odebírají negativní energii, odstraňuje bolesti stimuluje akupresurní body. Tato neobyčejná metoda pomáhá harmonizovat tělo na všech úrovních. Lávové kameny jsou schopné svou vibraci a energii nás energicky dobít a harmonizovat.

Provádí se za pomocí specielních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Je vhodná při únavě, podrážděnosti, vyčerpanosti. Právě horké kameny dokážou povzbudit činnost orgánů.

Znovu obnovený tok energie klienta uklidní a uvolní, odplaví z těla toxiny a stres. Nastartuje očistný proces, detoxikace a dochází tak k celkové regeneraci těla. Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů. Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Otevírají se kožní póry. Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém. Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá také při odstranění problémů se spánkem, koncentrací a neschopností se uvolnit, při klimakterických obtížích. Neméně důležitý je vynikající relaxační účinek masáže na klientovu psychiku. Doporučuje se proto lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem a jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon.
 

Bambusová masáž

Bambusová masáž je velice účinná a příjemná procedura. Při bambusové masáži se používá bambusových tyčí různých velikostí určených pro dané partie těla. Bambusová masáž stimuluje, odstraňuje stres. Bambusová masáž je osvědčená v boji proti ztuhlým svalům, dokáže úžasně pomáhat proti celulitidě. Při bambusové masáži se pracuje s tlakem a daným typem bambusové tyče, které jsou zahřáté na příjemnou teplotu. Jde o exkluzivní techniku, která má uvolňující, zklidňující, reflexní, obnovující, lymfatické a drenážní vlastnosti. Funguje podobně jako lymfatická masáž.
 

Dornova metoda

Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh.
 

Baňkování

Baňkování nebo-li vakuová terapie je tisíce let stará medicína pocházející zřejmě ze staré Číny. Baňkování totiž pomáhá odstranit bolest páteře a pohybového aparátu a ovlivňuje také správnou funkci vnitřních orgánů. Terapie pomocí baňkování je jedinečná tím, že jako málokterá metoda docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Již po jednom zákroku se může dostavit neočekávaná úleva. Použití baněk může být různorodé. Lze je kombinovat s jinou technikou masáže, nebo je přikládat na akupresurní body a tím stimulovat meridián. Baňkování dosahuje také skvělých účinků při léčbě různých otoků.

A co vše metoda baňkování dokáže?

Odstraňuje blokády a ztuhlé svaly, zlepšuje prokrvování svalových tkání a buněk, detoxikuje organismus, příznivě působí na lymfatický systém, příznivě ovlivňuje problémy se zažíváním, baňkování přináší úlevu při astmatu, zánětech průdušek, kašli, pomáhá při rýmě nebo jiných onemocněních a migrénách.

Jak fungují baňky

Baňky kulovité nádoby, které se pomocí tlakové pumpy umísťuji na pokožku, kde vytvoří podtlak.Baňka silným podtlakem přivodí vznik krevních podlitin. Působí tak fyzikálně, reflexně, ale i metabolicky tím, že ovlivňuje pochody látkové výměny v okolí a stimuluje imunitu organismu. Po přiložení baňky pod tlakem je vtažena kůže i podkoží, dojde k popraskání drobných cévek, zřetelnými jako modřina. Prokrvení a okysličení kritických bodů odplaví škodliviny a opakovaně vede k úlevě od bolesti v zádech a upraví i funkce příslušného vnitřního orgánu.

Baňkování není vhodné, pokud trpíte

 • trombózami
 • křečovými žilami
 • gangrénami
 • máte otevřené rány nebo hnisavé infekce
 • rozsáhlé varixy
 • cévní výduť v místě výskytu těchto nemocí
 

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi Lomi využívá velmi plynulých, měkkých i hlubokých technik. Oproti klasické masáži využívá havajská masáž nejen dlaně těla, který vychází z havajského tance Hula. Masér doslova tancuje kolem klienta a provádí chvílemi dlouhé tahy přes celé tělo. Rytmus masáže střídá krátké a dlouhé tahy, pomalé a rychlé pohyby, jemné a pevnější doteky a připomíná vlny havajského moře. Zážitek je umocněn exotickou vůní masážních olejů.
 

Neuromuskulární

Účinek masáže je zesílený působením kódů, které uvolní svaly více než pouze hnětení svalů. Můžete si odpočinout při hodinové terapii (masáži), která je příjemná pro tělo i duši a účinně léčí mnohé bolesti těla. Bolesti v zádech nebo na hrudníku, které se objevují třeba i několik let zmizí většinou po třech až čtyřech aplikacích. Pocit uvolnění se dostaví vždy a dovolí Vám více dobýt svoje fyzické i duševní síly.

Účinek masáže poznáte, i pokud nemáte bolesti zad nebo jiných částí těla. Čištění svalů - Masáž pracuje s lymfatickým systémem těla a tím znásobuje účinek uvolnění svalů a odplavení škodlivých látek z těla. Důvodem proč zvolit takovýto druh masáže je, že celkový efekt je daleko výraznější a pro tělo kvalitnější než např. po sportovní masáži.

Pro uvolnění těla a nastavení určitého léčebného procesu je lépe chodit na masáž ze začátku pravidelně - jednou za týden a maximálně za dva týdny. Potom i účinek masáže poznáte na rychle se zlepšujícím stavu těla i duše.
 

Lymfatické masáže ruční

Již v roce 1939 byla poprvé představena nová metoda ošetření – tzv. lymfatické masáže. Šlo o velmi prospěšnou jemnou masáž lymfatických cest, napomáhající odtoku přebytečné vody a odpadních látek z těla a vylepšující především obranyschopnost organismu. V dnešní době je tato metoda využívána pro zdravotní i pro kosmetické účely.

Lymfatické cévy odvádějí z tkání vodu, ionty, bílkoviny a nahromaděné toxické látky. Volný odtok mízy je nezbytný pro plynulé odstranění těchto látek z tkání. Pokud lymfatický systém nefunguje dobře, snižuje se i celková obranyschopnost organismu, což se nejčastěji projevuje celkovou tělesnou únavou, pocity vyčerpanosti, nemocemi, únavou nohou a otoky.Masáží, jež působí na tento lymfatický systém lze podpořit detoxikaci, která pomáhá se všemi těmito neduhy.Jelikož lymfatický systém a žilní systém spolu úzce souvisí, lymfatická masáž pozitivně působí i při nedostatečnosti žilního systému – především jako prevence křečových žil.Dochází ke zlepšení posunu neokysličené krve v krevním řečišti. Krev se potom okysličuje rychleji a celkově dochází k oživení a ulehčení funkce celého cévního systému.

Použití lymfatické masáže (lymfodrenáže) - indikace kosmetické

K zlepšování kosmetického vzhledu pokožky, zpomalení procesu stárnutí - prevence vrásek, odbourávání podkožního tuku - celulitidy. Lymfatická masáž se dá provádět jen na určitých částech těla nebo na těle celém. Pro dlouhodobý účinek je třeba absolvovat minimálně tři až pět ošetření během jednoho týdne až 14 dnů. Každý by měl počítat s tím, že se po účinné masáži může stávající stav na chvíli zhoršit. Jde o reakci těla na odstraňování toxických látek a vždy do několika hodin nebo několika málo dní vše negativní odezní. Nebojte se tedy v kůře pokračovat.
 

Lymfodrenáže přístrojové

Již v roce 1939 byla poprvé představena nová metoda ošetření – tzv. lymfatické masáže. Šlo o velmi prospěšnou jemnou masáž lymfatických cest, napomáhající odtoku přebytečné vody a odpadních látek z těla a vylepšující především obranyschopnost organismu. V dnešní době je tato metoda využívána pro zdravotní i pro kosmetické účely.

Lymfatické cévy odvádějí z tkání vodu, ionty, bílkoviny a nahromaděné toxické látky. Volný odtok mízy je nezbytný pro plynulé odstranění těchto látek z tkání. Pokud lymfatický systém nefunguje dobře, snižuje se i celková obranyschopnost organismu, což se nejčastěji projevuje celkovou tělesnou únavou, pocity vyčerpanosti, nemocemi, únavou nohou a otoky.Masáží, jež působí na tento lymfatický systém lze podpořit detoxikaci, která pomáhá se všemi těmito neduhy.Jelikož lymfatický systém a žilní systém spolu úzce souvisí, lymfatická masáž pozitivně působí i při nedostatečnosti žilního systému – především jako prevence křečových žil.Dochází ke zlepšení posunu neokysličené krve v krevním řečišti. Krev se potom okysličuje rychleji a celkově dochází k oživení a ulehčení funkce celého cévního systému.

Použití lymfatické masáže (lymfodrenáže) - indikace kosmetické

K zlepšování kosmetického vzhledu pokožky, zpomalení procesu stárnutí - prevence vrásek, odbourávání podkožního tuku - celulitidy. Lymfatická masáž se dá provádět jen na určitých částech těla nebo na těle celém. Pro dlouhodobý účinek je třeba absolvovat minimálně tři až pět ošetření během jednoho týdne až 14 dnů. Každý by měl počítat s tím, že se po účinné masáži může stávající stav na chvíli zhoršit. Jde o reakci těla na odstraňování toxických látek a vždy do několika hodin nebo několika málo dní vše negativní odezní. Nebojte se tedy v kůře pokračovat.
 

Parafínová

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na ruce, záda,stehna nebo chodidla. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky.Během zábalu dochází k předání tepla do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy.
 

Kosmetická

Jedná se o jednu z nejkomplexněji působících masáží. Obličej je ta část našeho těla, která bezprostředně reprezentuje naší osobnost. Málokdy si obličej zakrýváme, proto se jeho mimika, výraz a vzhled stal presentací naší osobnosti a hlavní součástí naší neverbální komunikace s okolím, které nás podle výrazu tváře poměrně přísně hodnotí. Nejenom, že nám podle obličeje odhadují věk, ale i to jakou máme povahu, kdo vlastně jsme. Výraz naší tváře určuje zda působíme na své okolí sympaticky.

Kvalitně provedená masáž:
 • omlazuje pleť a oddaluje proces jejího stárnutí
 • potlačuje tvorbu vrásek a vyrovnává pokožku okolo očí
 • odstraňuje stres a tím i tvrdé kontury tváře, naopak jej zjemňuje, činí nás mladší a svěžejší
 • působí blahodárně na psychiku prostřednictvím velkého množstí nervových receptorů
 • navozuje pozitivní pocit sebedůvěry, uvolnění a vnitřní radosti.
 

Uvolnění bolestivých stavů páteře

Jedná se o velmi účinné techniky k odstranění bolestí v oblasti páteře, které jsou cíleně vybrány ze školy japonské masáže shiatsu. Při práci se využívá práce na tzv. šlacho-svalových dráhách, některých reflexních bodů a také techniky protažení zkrácených svalů. Díky těmto způsobům je možné uvolnit i nejhlubší svalové vrstvy, které po provedení klasické nebo sportovní masáže zůstávají obvykle neuvolněné.
Podpořili nás:
Zavřít
Objednat:
Zavřít
Jméno:
Příjmení:
Ulice:
Město:
PSČ:
Email:
Telefon:
Firma:
IČO:
Permanentka pro masérské centrum Havířov
Permanentka pro masérské centrum Karviná
Permanentka do nehtového studia
ks - 
Způsob doručení: