Nabídka masáží Nabídka nehtového studia Výhodné permanentky Přijímáme tyto šeky Fotogalerie O nás Ceník Kontakt
Klasické
Sportovní
Lávové
Bambusové
Dornova
Baňkování
Havajská
Neuromuskulární
Lymfatická
Lymfodrenážní
Parafínová
Kosmetická
Havířov
Karviná
";
Masáže
Nehtové studio
Manikúra
Pedikúra
Nehtová modeláž
Unika - Manikúra

Manikúra

Během manikúry dochází k základní úpravě rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Po úpravě budete mít přirozeně upravené nehtové lůžko, ploténku a celkový vzhled rukou.

Manikúra suchá

Manikúra je procedura, při níž dochází ke kultivaci rukou s důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním cílem je vyčištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Jde o poměrně snadný způsob, jak Vaše nehty udržet krásné a zdravé.

Suchá manikúra se vyznačuje tím, že konečky prstů se nemusí máčet v lázni. Ke změkčení kůže okolo nehtů se použije přípravek, který vyvolá stejný účinek jako manikúrní lázeň. Přírodní nehet přitom změkne a zůstává suchý. Lze ho tedy bez obav vyleštit.

Manikúra mokrá

Mokrá manikúra se vyznačuje tím, že ruce nebo spíše konečky prstů se namáčejí do manikúrní lázně. Kůže okolo nehtů tak změkne a dá se ošetřit. Zároveň nabobtná a změkne i přírodní nehet, takže se při leštění nehtů musí postupovat velmi opatrně.

P-shine

P-Shine neboli Japonská manikúra, vznikla již před mnoha staletími v Japonsku. Nová historie techniky P-shine je poměrně mladá. Název P-Shine pochází od tokijské firmy, která se od roku 1958 věnuje výrobě a distribuci svých produktů a technologií. Dnes se P-Shine stává hitem po celém světě.

P-Shine je způsob, jak udržet nehty nejen krásné, ale především zdravé. Japonská manikúra je založena na leštění nehtů z čistě přírodních produktů, jako je včelí vosk, mateří kašička a křemičitá hlinka. Technika P-Shine díky těmto přírodním produktům nehty vyživuje, dodává jim vitamíny, podporuje prokrvení a růst nehtů, zpevňuje je i povrchově chrání. P-shine je výborná pro nehty bez lesku nebo pro roztřepené, lámavé či špatně rostoucí nehty. Doporučuji Vám po 2-3 týdnech pravidelně obnovovat.

Parafínový zábal

Nejenom nehty, ale celé ruce by měly být krásné.

Poslední dobou se parafín stále více používá i v kosmetice, a to např. na regeneraci pokožky. Parafínová lázeň je velmi účinná pro vysušenou, popraskanou kůži na rukou a současně se výživná i pro nehty. Parafínová lázeň je možné provést po manikúře, po modeláži i samostatně.

Parafínová lázeň spočívá v ponoření ruky do parafínové lázně, kde je parafín rozpuštěn s parafínovým olejem o teplotě asi 55°C. Po opakovaném ponoření se ošetřená oblast překryje igelitem a zabalí do froté ručníku. Doba aplikace je 15 až 20 minut.

Podpořili nás:
Zavřít
Objednat:
Zavřít
Jméno:
Příjmení:
Ulice:
Město:
PSČ:
Email:
Telefon:
Firma:
IČO:
Permanentka pro masérské centrum Havířov
Permanentka pro masérské centrum Karviná
Permanentka do nehtového studia
ks - 
Způsob doručení: