masáže, regenerační a rekondiční služby Havířov

Provozní doba: Po - Pá: od 8:00 do 20:00 hod.

> zpět

Neuromuskulární masáž

Účinek masáže je zesílený působením kódů, které uvolní svaly více než pouze hnětení svalů. Můžete si odpočinout při hodinové terapii (masáži), která je příjemná pro tělo i duši a účinně léčí mnohé bolesti těla. Bolesti v zádech nebo na hrudníku, které se objevují třeba i několik let zmizí většinou po třech až čtyřech aplikacích. Pocit uvolnění se dostaví vždy a dovolí Vám více dobýt svoje fyzické i duševní síly.

Účinek masáže poznáte, i pokud nemáte bolesti zad nebo jiných částí těla. Čištění svalů  -  Masáž pracuje s lymfatickým systémem těla a tím znásobuje účinek uvolnění svalů a odplavení škodlivých látek z těla. Důvodem proč zvolit takovýto druh masáže je, že celkový efekt je daleko výraznější a pro tělo kvalitnější než např. po sportovní masáži.

Pro uvolnění těla a nastavení určitého léčebného procesu je lépe chodit na masáž ze začátku pravidelně - jednou za týden a maximálně za dva týdny. Potom i účinek masáže poznáte na rychle se zlepšujícím stavu těla i duše.

 

Program švýcarsko-české spolupráce podporuje sub-projekt Vznik sociálního podniku - Masérského centra v Havířově.

Masáže jsou nejstarším léčebným prostředkem, který se užívá
k odstranění bolesti, navození dobré nálady a k zotavení svalstva již po celá tisíciletí. Masáže tedy představují vhodné obohacení péče o celé lidské tělo a jeho zdraví a také kondici. Pokud Vás například trápí bolesti nohou, nebo zad, mohou Vám masáže pomoci!
V dnešní uspěchané době plné stresu
a nervozity jsou masáže perfektní součástí relaxace.

Masáže jsou navíc velmi prospěšné
a přinášejí mnoho příznivých účinků
pro naše tělo.