masáže, regenerační a rekondiční služby Havířov

Provozní doba: Po - Pá: od 8:00 do 20:00 hod.

> zpět

Masáže zad, šíje a celého těla

Masáže působí příjemně na každého. Na novorozence, na starší lidi, na sportovce, na muže a samozřejmě nejvíce na ženy. Je to účinná podpora relaxace, pomáhá odstraňovat stres, napětí a odborná masáž také odstraní bolesti svalů a kloubů, zmírní bolesti hlavy a problémy se spánkem.

Masáže zad a šíje

Záda jsou velmi silnou a pohyblivou partií a hlavní podpůrnou strukturou těla, proto zasluhují nejvíce pozornosti. Masáží zad masér působí na nervy ovlivňující každou část těla. Hladké a plynulé hmaty natahují svaly a tkáně kolem kontur zad a pomáhají obnovit ohebnost a získávat zdraví a pohyblivost, zatímco silnější tahy po páteřních svalech a přes bedra přinesou větší úlevu bolavým a ztuhlým svalům.

Masáž celého těla

Naprosto jedinečná masáž  celého těla, je úžasný zážitek pro Vaší duši, kůži, nervovou soustavu, svaly, klouby, krevní oběh a trávení. Naprostá relaxace spojená s dotykem masérských rukou ve Vás zanechá příjemný pocit po celý den. Pomůže odstranit některé problémy a bolesti nohou, zad, rukou nebo hlavy.

 

Program švýcarsko-české spolupráce podporuje sub-projekt Vznik sociálního podniku - Masérského centra v Havířově.

Masáže jsou nejstarším léčebným prostředkem, který se užívá
k odstranění bolesti, navození dobré nálady a k zotavení svalstva již po celá tisíciletí. Masáže tedy představují vhodné obohacení péče o celé lidské tělo a jeho zdraví a také kondici. Pokud Vás například trápí bolesti nohou, nebo zad, mohou Vám masáže pomoci!
V dnešní uspěchané době plné stresu
a nervozity jsou masáže perfektní součástí relaxace.

Masáže jsou navíc velmi prospěšné
a přinášejí mnoho příznivých účinků
pro naše tělo.