masáže, regenerační a rekondiční služby Karviná

Provozní doba: Po - Pá: od 8:00 do 18:00 hod.

> zpět

Lávové kameny

Dopřejte si životní energii a sílu

Zklidňuje duši, podporuje uvolnění a uleví od stresů dodá Vám pocit radosti.

Masáž lávovými kameny (Hot Stones) je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a uvolnění organismu.  Jde o aktivní masáž, kterou se masírují všechny svaly na těle nejde jen o položení kamenů po těle. Je to starobylá léčebná procedura. Kameny jsou používané pro svou schopnost pomáhat léčit - odebírají negativní energii, odstraňuje bolesti stimuluje akupresurní body. Tato neobyčejná metoda pomáhá harmonizovat tělo na všech úrovních. Lávové kameny jsou schopné svou vibraci a energii nás energicky dobít a harmonizovat.

Provádí se za pomocí specielních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Je vhodná při únavě, podrážděnosti, vyčerpanosti. Právě horké kameny dokážou povzbudit činnost orgánů.

Znovu obnovený tok energie klienta uklidní a uvolní, odplaví z těla toxiny a stres. Nastartuje očistný proces, detoxikace a dochází tak k celkové regeneraci těla. Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů. Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Otevírají se kožní póry. Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém. Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá také při odstranění problémů se spánkem, koncentrací a neschopností se uvolnit, při klimakterických obtížích. Neméně důležitý je vynikající relaxační účinek masáže na klientovu psychiku. Doporučuje se proto lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem a jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon.

Doporučení

  • Pro celkovou harmonizaci a prohřátí organismu.
  • Při problémech s ledvinami a močovým měchýřem.
  • Jako podporu při léčbě lymfatického systému, celulitidy.
  • Nachlazení, ne však při zvýšené teplotě, mohlo by dojít k přehřátí

Kontraindikace

  • Hypersensitiva na teplo.
  • Infekční onemocnění, záněty, horečka, pooperační stav
  • Poranění, modřiny, kožní problémy, sluneční popáleniny, křečové žíly
  • Onemocnění srdce, vysoký krevní tlak
  • Diabetes, epilepsie, silná a bolestivá menstruace, těhotenství.

 

Program švýcarsko-české spolupráce podporuje sub-projekt Vznik sociálního podniku - Masérského centra v Havířově.

Masáže jsou nejstarším léčebným prostředkem, který se užívá
k odstranění bolesti, navození dobré nálady a k zotavení svalstva již po celá tisíciletí. Masáže tedy představují vhodné obohacení péče o celé lidské tělo a jeho zdraví a také kondici. Pokud Vás například trápí bolesti nohou, nebo zad, mohou Vám masáže pomoci!
V dnešní uspěchané době plné stresu
a nervozity jsou masáže perfektní součástí relaxace.

Masáže jsou navíc velmi prospěšné
a přinášejí mnoho příznivých účinků
pro naše tělo.